Оренда каналів мережі передачі даних

Оренда виділених каналів зв'язку - це надійний та високошвидкісний обмін даними між Вашими офісами та філіями, які можуть бути розташовані у різних районах міста.

ТОВ «ВАК» пропонує послугу організації виділених каналів «точка-точка», яка здатна забезпечити надійний зв'язок між офісами клієнта для передачі великих обсягів даних або організації корпоративних телефонних та обчислювальних мереж.

Надання у користування каналів зв'язку це:

- підключення корпоративних мереж до глобальних мереж передачі даних
- об'єднання мереж передачі даних державних установ та відомств та з'єднання їх з іншими мережами аналогічного призначення
- створення корпоративних телефонних та обчислювальних мереж
- з'єднання комутаційного та маршрутизуючого обладнання мереж операторів та провайдерів
- організація «останньої милі»

Цифрові канали від ТОВ «ВАК» це:

- висока надійність послуги та використання сучасних технологій
- єдина висока якість у всіх точках доступу до мережі
- гарантована швидкість обміну даними
- цілодобовий моніторинг усіх вузлів

Наші фахівці виконують повний комплекс робіт з проектування, будівництва та експлуатації мереж зв'язку. Це дозволяє здійснювати організацію цифрових каналів "під ключ" у порівняно короткі терміни та з високою якістю.

Використання передових технологій побудови цифрових транспортних мереж дозволяє гарантувати найвищу надійність роботи каналів, що надаються в оренду. Топологія мережі та технологія забезпечують автоматичне перемикання каналів на резервні маршрути. Здійснюється цілодобовий моніторинг усіх вузлів. Усі ці заходи визначають коефіцієнт надійності магістральної мережі лише на рівні значень 99,9%.