Конкуренція у різних сферах виробництва та надання послуг завжди призводить до підвищення якості, пошуку нових, сучасніших форм роботи з клієнтами. Довгий час галузь зв'язку в силу своєї стратегічної спрямованості вважалася закритою для різних компаній, які бажають вкласти свої кошти та знання у розвиток системи телекомунікацій. Тепер становище змінилося.

 ТОВ «ВАК» - підприємство, що займається забезпеченням аналогового та цифрового телефонного зв'язку, швидкісним доступом в Інтернет, висока якість яких обумовлена використанням передових розробок у галузі інформаційних технологій. Клієнтам надається повний комплекс послуг, від будівельно-монтажних та пусконалагоджувальних робіт зі створення зовнішніх та внутрішніх мереж зв'язку до обслуговування абонентів.

 ТОВ «ВАК» - один з операторів зв'язку м. Полтава, що найбільш динамічно розвиваються.

 ТОВ «ВАК» – є одним із провідних постачальників усіх видів телекомунікаційних послуг у м. Полтава. Підключення абонентів здійснюється за оптоволоконним кабелем або мідними парами, телефонні номери виділяються з власної номерної ємності, реальна швидкість доступу до мережі Інтернет може досягати 1Гбіт/с.

 Для вирішення технічних та будівельних питань у ТОВ «ВАК» створено кілька напрямків діяльності, укомплектованих спеціалістами з вищою та середньотехнічною освітою високої кваліфікації, серед яких у складі компанії є фахівці, які працюють у цій галузі від 12 до 30 років.

 Компанія знаходиться в безперервному розвитку: наші фахівці стежать за новими технологічними рішеннями, проводять аналітичні дослідження ринку Інтернет-послуг та вивчають переваги та побажання користувачів Інтернету, кон'юнктуру ринку. Постійно вдосконалюється якість доступу для наших клієнтів за рахунок збільшення пропускної спроможності каналів, збільшення потужності та надійності серверів та іншого технологічного обладнання. Служба технічної підтримки готова надати всі необхідні консультації щодо запитів користувачів, допомогти вирішити їхні завдання найпростішим та ефективнішим способом.

 Накопичений технічний та інтелектуальний потенціал дозволяє у швидкі терміни та з високою якістю вирішувати будь-які поставлені перед компанією завдання. Для цього є всі умови: магістральна волоконно-оптична мережа, що відповідає останнім світовим стандартам, та потужний опорно-транзитний вузол зв'язку.

 Фахівці компанії ТОВ «ВАК» для будівництва своїх мереж використовують новітні технології, які рекомендує міністерство зв'язку в телекомунікаційній побудові волоконно-оптичних мереж. Ця технологія пройшла сертифікацію, стандартизована та оптимально підходить для створення комплексних телекомунікаційних систем. Волокно здатне передавати всі види інформації, зокрема голосовий трафік, Інтернет та інші сервіси. Причому, якщо за старою технологією для телефонізації будинку потрібне прокладання товстого мідного кабелю, то для телефонізації цілого мікрорайону за новою технологією досить оптоволокна завтовшки з людське волосся.

 На сьогоднішній день послугами ТОВ «ВАК» користуються десятки юридичних осіб, таких як: ТОВ "Астеліт", ПАТ "КБ" Експобанк", ПрАТ "Датагруп", ЗАТ "Полтаваінфоком", ТОВ "Самсунг Електронікс Україна" та інші.

 ТОВ «ВАК» - це можливість вибору, це нова якість послуг, це зв'язок від полтавської компанії, вже немолодого оператора зв'язку, який продовжує займати стабільні позиції на полтавському ринку телекомунікацій.

 

ТОВ "ВАК" - Ваш оператор, Ваш вибір!